• تهران، شهر زیبا
  • info@zibashharlab.ir
  • 02144111195

درباره آزمایشگاه تشخیص طبی زیباشهر

خدا را شاکریم که در جایگاهی قرار گرفته ایم تا به واسطه خدمت به خلق خداوند عهده دار تعهد و مسئول خدمت رسانی به مردم در جهت التیام آلام آنها باشیم و بی شک رضایت خداوندی در کسب رضایت مردم است .

از این رو مسئولین و کارکنان آزمایشگاه زیباشهر با این باور که روزهای بیماری از سخت ترین و تلخ ترین تجربیات هر شخصی است سعی بر این دارند تا با توجه به موضاعاتی از قبیل تکریم ارباب رجوع، اخلاق مداری و رازداری در کنار کیفیت، تعهد به تعالی سازمانی و .... به ارائه خدمات تشخیصی مبتنی بر دانش پزشکی، توام با مهربانی بیکرانه و محبت بدون تبعیض نسبت به بیماران بپردازند .

از نظر کارکنان آزمایشگاه تشخیص طبی و تخصصی زیباشهر هر خدمتی که در بهترین و پیشرفته ترین آزمایشگاه ها به شهروندان کشورهای توسعه یافته ارائه می شود و هر احترام و تشریفاتی که در این گونه آزمایشگاه ها برای شهروندان رعایت می شود باید در مورد ایرانیان نیز رعایت و ارائه شود .

کارکنان زیباشهر، دقیقاً به نجابت، شخصیت و جایگاه شهروندان ایرانی در میان شهروندان متمدن جهان اعتقاد دارند و بر این باورند که خدمت رسانی در سطح عالی و بر اساس بالاترین استانداردهای دنیا حق شهروندان ایرانی است .

ما در آزمایشگاه زیباشهر با دقت و وسواس همکاران مان را از میان انبوه فارغ التحصیلان و دانش آموختگان جدا می کنیم تا مراجعه کنندگان به ما چه بیماران و چه همراهان ایشان از حضور در آزمایشگاه زیباشهر احساس آرامش کنند و از اینکه کارکنان ما دلسوزانه ترین و دقیق ترین تدابیر را برای کمک به ایشان تمهید می کنند مطمئن باشند .